WordPress.com - Themes - Hew - en to sv_SE translation catalogue (51 entries)

en: Main Accent
sv_SE: Huvudaccentuering

en: Search Results for: %s
sv_SE: Sökresultat för: %s

en: Archives
sv_SE: Arkiv

en: Archives: %s
sv_SE: Arkiv: %s

[ctx: post format archive title]
en: Chats
sv_SE: Chat

[ctx: post format archive title]
en: Audio
sv_SE: Ljud

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
sv_SE: Statusar

[ctx: post format archive title]
en: Links
sv_SE: Länkar

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
sv_SE: Citat

[ctx: post format archive title]
en: Images
sv_SE: Bilder

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
sv_SE: Gallerier

[ctx: post format archive title]
en: Asides
sv_SE: Noteringar

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
sv_SE: j F, Y

en: Day: %s
sv_SE: Dag: %s

en: Month: %s
sv_SE: Månad: %s

en: Year: %s
sv_SE: År: %s

en: Author: %s
sv_SE: Författare: %s

en: Tag: %s
sv_SE: Tagg: %s

en: Category: %s
sv_SE: Kategori: %s

en: Post navigation
sv_SE: Inläggsnavigering

en: Newer posts
sv_SE: Nyare inlägg

en: Older posts
sv_SE: Äldre inlägg

en: Posts navigation
sv_SE: Inläggsnavigering

[ctx: post date]
en: Posted on %s
sv_SE: Publicerad den %s

en: Your comment is awaiting moderation.
sv_SE: Din kommentar inväntar granskning.

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
sv_SE: %1$s kl. %2$s

en: %s <span class="says">says:</span>
sv_SE: %s <span class="says">skriver:</span>

en: Pingback:
sv_SE: Ping:

en: Page %s
sv_SE: Sida %s

en: Skip to content
sv_SE: Hoppa till innehåll

[ctx: Noto Serif font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported * by Droid Serif, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
sv_SE: på

en: Social Menu
sv_SE: Social meny

en: Primary Menu
sv_SE: Primär meny

en: Theme: %1$s by %2$s.
sv_SE: Tema: %1$s av %2$s.

en: Proudly powered by %s
sv_SE: Drivs med %s

en: A Semantic Personal Publishing Platform
sv_SE: En semantisk plattform för personlig publicering

en: All %s posts
sv_SE: Alla %s inlägg

en: Edit
sv_SE: Redigera

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sv_SE: Det verkar inte som om vi kan hitta det du letar efter. Kanske kan en sökning hjälpa.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sv_SE: Tyvärr matchade inget din sökning. Prova igen med något eller några andra nyckelord.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sv_SE: Är du redo att posta ditt första inlägg? <a href="%1$s">Starta här</a>.

en: Nothing Found
sv_SE: Inget funnet

en: Pages:
sv_SE: Sidor:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sv_SE: Läs mer <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
sv_SE: Kommentarer inaktiverade.

en: Newer Comments &rarr;
sv_SE: Nyare kommentarer &rarr;

en: &larr; Older Comments
sv_SE: &larr; Äldre kommentarer

en: Comment navigation
sv_SE: Kommentarsnavigering

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sv_SE[0]: En reaktion på &rdquo;%2$s&rdquo;
sv_SE[1]: %1$s reaktioner på &rdquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sv_SE: Det verkar som inget kunde hittas för denna plats. Vill du kanske försöka med en sökning?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sv_SE: Hoppsan, sidan kunde inte hittas.
