WordPress.com - Themes - Hew - en to sr_RS translation catalogue (50 entries)

en: Search Results for: %s
sr_RS: Резултати претраживања за: %s

en: Archives
sr_RS: Архиве

en: Archives: %s
sr_RS: Архиве: %s

[ctx: post format archive title]
en: Chats
sr_RS: Ћаскања

[ctx: post format archive title]
en: Audio
sr_RS: Звучни записи

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
sr_RS: Стања

[ctx: post format archive title]
en: Links
sr_RS: Везе

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
sr_RS: Цитати

[ctx: post format archive title]
en: Videos
sr_RS: Видео записи

[ctx: post format archive title]
en: Images
sr_RS: Слике

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
sr_RS: Галерије

[ctx: post format archive title]
en: Asides
sr_RS: Са стране

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
sr_RS: j. F Y.

en: Day: %s
sr_RS: Дан: %s

en: Month: %s
sr_RS: Месец: %s

en: Year: %s
sr_RS: Година: %s

en: Author: %s
sr_RS: Аутор: %s

en: Tag: %s
sr_RS: Ознака: %s

en: Category: %s
sr_RS: Категорија: %s

en: Post navigation
sr_RS: Кретање чланака

en: Newer posts
sr_RS: Новији чланци

en: Older posts
sr_RS: Старији чланци

en: Posts navigation
sr_RS: Кретање чланака

[ctx: post date]
en: Posted on %s
sr_RS: Објављено %s

en: Your comment is awaiting moderation.
sr_RS: Ваш коментар чека преглед.

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
sr_RS: %1$s у %2$s

en: %s <span class="says">says:</span>
sr_RS: %s <span class="says">каже:</span>

en: Pingback:
sr_RS: Повратни пинг:

en: Page %s
sr_RS: Страна %s

en: Widgets
sr_RS: Виџети

en: Skip to content
sr_RS: Скочи на садржај

en: Primary Menu
sr_RS: Примарни изборник

en: Theme: %1$s by %2$s.
sr_RS: Тема: %1$s од %2$s.

en: Proudly powered by %s
sr_RS: Са поносом покреће %s

en: A Semantic Personal Publishing Platform
sr_RS: Семантичка платформа за лично издаваштво

en: All %s posts
sr_RS: Све објаве: %s

en: Edit
sr_RS: Уреди

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sr_RS: Изгледа да не можемо да пронађемо оно што сте тражили. Можда ће претраживање или једна од веза испод помоћи.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sr_RS: Жао нам је, али ништа не одговара вашем упиту. Молимо вас да покушате поново са другим кључним речима.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sr_RS: Спремни сте да објавите свој први чланак? <a href="%1$s">Започните овде</a>.

en: Nothing Found
sr_RS: Ништа није пронађено

en: Pages:
sr_RS: Стране:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr_RS: Наставите са читањем <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
sr_RS: Затворено за коментаре.

en: Newer Comments &rarr;
sr_RS: Новији коментари &rarr;

en: &larr; Older Comments
sr_RS: &larr; Старији коментари

en: Comment navigation
sr_RS: Кретање коментара

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
sr_RS[0]: Једно мишљење на &#0132;%2$s&#0147;
sr_RS[1]: %1$s мишљења на &#0132;%2$s&#0147;
sr_RS[2]: %1$s мишљења на &#0132;%2$s&#0147;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sr_RS: Изгледа да ништа није пронађено на овом месту. Можда да покушате претраживање?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sr_RS: Упс! Та страница не може бити пронађена.
