WordPress.com - Themes - Hew - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla zapytania &#8222;%s&#8221;

en: Archives
pl: Archiwum

en: Archives: %s
pl: Archiwa: %s

[ctx: post format archive title]
en: Chats
pl: Czaty

[ctx: post format archive title]
en: Audio
pl: Pliki dźwiękowe

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
pl: Statusy

[ctx: post format archive title]
en: Links
pl: Odnośniki

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
pl: Cytaty

[ctx: post format archive title]
en: Videos
pl: Filmy

[ctx: post format archive title]
en: Images
pl: Obrazki

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
pl: Galerie

[ctx: post format archive title]
en: Asides
pl: Notatki na marginesie

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
pl: j F Y

en: Day: %s
pl: Dzień: %s

en: Month: %s
pl: Miesiąc: %s

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
pl: R

en: Year: %s
pl: Rok: %s

en: Author: %s
pl: Autor: %s

en: Tag: %s
pl: Etykieta: %s

en: Post navigation
pl: Zobacz wpisy

en: Newer posts
pl: Nowsze wpisy

en: Older posts
pl: Starsze wpisy

en: Posts navigation
pl: Nawigacja po wpisach

[ctx: post date]
en: Posted on %s
pl: Opublikowany %s

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na moderację.

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
pl: %1$s o %2$s

en: %s <span class="says">says:</span>
pl: %s <span class="says">pisze:</span>

en: Page %s
pl: Strona %s.

en: Widgets
pl: Widgety

en: Skip to content
pl: Przeskocz do treści

[ctx: Noto Serif font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported * by Droid Serif, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
pl: włącz

en: Primary Menu
pl: Menu główne

en: Theme: %1$s by %2$s.
pl: Motyw: %1$s. Autor motywu: %2$s.

en: Proudly powered by %s
pl: Dumnie wspierane przez WordPressa

en: A Semantic Personal Publishing Platform
pl: Semantyczna Osobista Platforma Publikacyjna

en: All %s posts
pl: Wszystkie posty typu %s

en: Edit
pl: Edytuj

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
pl: Nie udało się znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie przyniesie lepsze rezultaty.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl: Brak wyników wyszukiwania. Proszę spróbować ponownie z innymi słowami.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
pl: Gotowy do publikacji swojego pierwszego postu? <a href="%1$s">Zacznij tutaj</a>.

en: Nothing Found
pl: Niczego nie znaleziono

en: Pages:
pl: Strony:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Czytaj dalej <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
pl: Możliwość komentowania jest wyłączona.

en: Newer Comments &rarr;
pl: Nowsze komentarze &rarr;

en: &larr; Older Comments
pl: &larr; Starsze komentarze

en: Comment navigation
pl: Nawigacja po komentarzach

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[0]: Jedna uwaga do wpisu &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[1]: %1$s uwagi do wpisu &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[2]: %1$s uwag do wpisu &ldquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
pl: Wygląda na to, że niczego tu nie ma. Może warto poszukać?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
pl: Ups! Nie udało się znaleźć pożądanej strony.
