WordPress.com - Themes - Hew - en to lt translation catalogue (51 entries)

en: Search Results for: %s
lt: Paieškos rezultatai skirti: %s

en: Archives
lt: Archyvai

en: Archives: %s
lt: Archyvai: %s

[ctx: post format archive title]
en: Chats
lt: Pokalbiai

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
lt: Statusai

[ctx: post format archive title]
en: Links
lt: Nuorodos

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
lt: Citatos

[ctx: post format archive title]
en: Videos
lt: Video

[ctx: post format archive title]
en: Images
lt: Paveiksliukai

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
lt: Galerijos

[ctx: post format archive title]
en: Asides
lt: Užrašai

en: Day: %s
lt: Diena: %s

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
lt: Y &#109;. F &#109;&#279;&#110;.

en: Month: %s
lt: Mėnesis: %s

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
lt: Y &#109;.

en: Year: %s
lt: Metai: %s

en: Author: %s
lt: Autorius: %s

en: Tag: %s
lt: Žymė: %s

en: Category: %s
lt: Kategorija: %s

en: Post navigation
lt: Įrašo naršymas

en: Newer posts
lt: Naujesni įrašai

en: Older posts
lt: Ankstesni įrašai

en: Posts navigation
lt: Įrašų navigacija

[ctx: post date]
en: Posted on %s
lt: Publikuota %s

en: Your comment is awaiting moderation.
lt: Komentaras laukia administratoriaus patvirtinimo.

en: %s <span class="says">says:</span>
lt: %s <span class="says">sako:</span>

en: Pingback:
lt: Atgalinė nuoroda:

en: Page %s
lt: Puslapis %s

en: Widgets
lt: Valdikliai

en: Skip to content
lt: Praleisti ir eiti į turinį

[ctx: Noto Serif font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported * by Droid Serif, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
lt: įjungta

en: Social Menu
lt: Socialiniai tinklai

en: Primary Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Theme: %1$s by %2$s.
lt: Tema: %1$s sukūrė %2$s.

en: Proudly powered by %s
lt: %s sistema

en: A Semantic Personal Publishing Platform
lt: Semantinė asmeninio turinio platforma

en: All %s posts
lt: Visi %s įrašai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lt: Atrodo mes negalime rasti to ko jūs ieškote. Gal paieška padės.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lt: Deja, nieko panašaus rasti nepavyko. Pabandykite įvesti kitokį paieškos raktažodį.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
lt: Pasirengę išleisti savo pirmą įrašą? <a href="%1$s">Pradėkite čia</a>.

en: Nothing Found
lt: Nieko nerasta

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lt: Skaityti toliau <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
lt: Komentavimo galimybė išjungta.

en: Newer Comments &rarr;
lt: Naujesni komentarai &rarr;

en: &larr; Older Comments
lt: &larr; Senesni komentarai

en: Comment navigation
lt: Komentaro naršymas

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[0]: %1$s mintis apie &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[1]: %1$s mintys apie &ldquo;%2$s&rdquo;
lt[2]: %1$s minčių apie &ldquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
lt: Panašu, kad čia nieko nerasta. Pasinaudokite paieška.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
lt: Deja, toks puslapis nerastas.
