WordPress.com - Themes - Hew - en to hy_AM translation catalogue (49 entries)

en: Search Results for: %s
hy_AM: %s որոնման արդյունքները

en: Archives
hy_AM: Պահոց

[ctx: post format archive title]
en: Chats
hy_AM: Զրույցներ

en: Archives: %s
hy_AM: Պահոցներ՝ %s

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
hy_AM: Կարգավիճակներ

[ctx: post format archive title]
en: Audio
hy_AM: Ձայնանյութեր

[ctx: post format archive title]
en: Links
hy_AM: Հղումներ

[ctx: post format archive title]
en: Videos
hy_AM: Տեսանյութեր

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
hy_AM: Մեջբերումներ

[ctx: post format archive title]
en: Images
hy_AM: Պատկերներ

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
hy_AM: Պատկերասրահներ

[ctx: post format archive title]
en: Asides
hy_AM: Նշումներ

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
hy_AM: d.m.Y

en: Day: %s
hy_AM: Օրը՝ %s

en: Month: %s
hy_AM: Ամիսը՝ %s

en: Year: %s
hy_AM: Տարին՝ %s

en: Author: %s
hy_AM: Հեղինակ՝ %s

en: Tag: %s
hy_AM: Պիտակ՝ %s

en: Category: %s
hy_AM: Կարգ՝ %s

en: Post navigation
hy_AM: Գրառումների նավարկում

en: Newer posts
hy_AM: Ավելի նոր գրառումները

en: Older posts
hy_AM: Ավելի հին գրառումներ

en: Posts navigation
hy_AM: Գրառումների նավարկում

en: Your comment is awaiting moderation.
hy_AM: Ձեր մեկնաբանությունը սպասում է ստուգմանը։

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
hy_AM: %1$s, ժ. %2$s

en: %s <span class="says">says:</span>
hy_AM: %s-ը <span class="says">ասում է՝</span>

en: Pingback:
hy_AM: Ծանուցում՝

en: Page %s
hy_AM: Էջ %s

en: Widgets
hy_AM: Ցուցանակներ

en: Skip to content
hy_AM: Անցնել բովանդակությանը

[ctx: Noto Serif font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported * by Droid Serif, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
hy_AM: off

[ctx: Open Sans font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported * by Source Sans Pro, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
hy_AM: off

en: Primary Menu
hy_AM: Հիմնական ընտրացանկ

en: Theme: %1$s by %2$s.
hy_AM: Տեսաձև %1$s, հեղինակ՝ %2$s։

en: Proudly powered by %s
hy_AM: Հպարտությամբ օժանդակվում է %s -ով

en: Edit
hy_AM: Խմբագրել

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hy_AM: Կարծես թե մենք չենք գտնում ձեր փնտրածը։ Միգուցե փորձեք ա՞յլ բան որոնել։

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hy_AM: Ցավոք, ձեր որոնման հարցումով ոչինչ չի գտնվել։ Փորձեք որոնել այլ հիմնաբառերով։

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
hy_AM: Պատրա՞ստ եք հրատարակել առաջին գրառումը։ <a href="%1$s">Գնացի՛նք</a>։

en: Nothing Found
hy_AM: Ոչինչ չի գտնվել

en: Pages:
hy_AM: Էջեր՝

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hy_AM: Շարունակել կարդալ <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
hy_AM: Մեկնաբանությունները փակված են։

en: Newer Comments &rarr;
hy_AM: Ավելի նոր մեկնաբանություններ &rarr;

en: &larr; Older Comments
hy_AM: &larr; Ավելի հին մեկնաբանություններ

en: Comment navigation
hy_AM: Մեկնաբանությունների նավարկումը

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
hy_AM[0]: Մեկ կարծիք &laquo;%2$s&raquo;-ի վերաբերյալ
hy_AM[1]: %1$s կարծիք &laquo;%2$s&raquo;-ի վերաբերյալ

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
hy_AM: Այս հասցեով ոչինչ չի գտնվել։ Փորձեք օգտվել որոնման համակարգից։

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hy_AM: Ապսո՜ս, էջը չի գտնվել։
