WordPress.com - Themes - Hew - en to he_IL translation catalogue (53 entries)

en: Main Accent
he_IL: דגש עיקרי

en: Search Results for: %s
he_IL: תוצאות החיפוש: %s

en: Archives
he_IL: ארכיון

en: Archives: %s
he_IL: ארכיון: %s

[ctx: post format archive title]
en: Chats
he_IL: צ'אטים

[ctx: post format archive title]
en: Audio
he_IL: אודיו

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
he_IL: סטטוסים

[ctx: post format archive title]
en: Links
he_IL: לינקים

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
he_IL: ציטוטים

[ctx: post format archive title]
en: Videos
he_IL: סרטונים

[ctx: post format archive title]
en: Images
he_IL: תמונות

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
he_IL: גלריות

[ctx: post format archive title]
en: Asides
he_IL: הערות

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
he_IL: j בF Y

en: Day: %s
he_IL: יום: %s

en: Month: %s
he_IL: חודש: %s

en: Year: %s
he_IL: שנה: %s

en: Author: %s
he_IL: מחבר: %s

en: Tag: %s
he_IL: תג: %s

en: Category: %s
he_IL: קטגוריה: %s

en: Post navigation
he_IL: ניווט ברשומות

en: Newer posts
he_IL: פוסטים חדשים יותר

en: Older posts
he_IL: פוסטים ישנים יותר

en: Posts navigation
he_IL: ניווט בין הרשומות

[ctx: post date]
en: Posted on %s
he_IL: פורסם בתאריך %s

en: Your comment is awaiting moderation.
he_IL: התגובה ממתינה לאישור.

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
he_IL: %1$s בשעה %2$s

en: %s <span class="says">says:</span>
he_IL: %s <span class="says">הגיב:</span>

en: Pingback:
he_IL: פינגבק:

en: Page %s
he_IL: עמוד %s

en: Widgets
he_IL: וידג'טים

en: Skip to content
he_IL: דילוג לתוכן

[ctx: Open Sans font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported * by Source Sans Pro, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
he_IL: על

en: Social Menu
he_IL: <span dir=rtl>תפריט חברתי</span>

en: Primary Menu
he_IL: תפריט ראשי

en: Theme: %1$s by %2$s.
he_IL: ערכת עיצוב: %1$s של %2$s

en: Proudly powered by %s
he_IL: פועל על %s

en: A Semantic Personal Publishing Platform
he_IL: פלטפורמה סמנטית לפרסום תוכן

en: All %s posts
he_IL: כל הרשומות של %s

en: Edit
he_IL: עריכה

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
he_IL: נראה כי לא ניתן למצוא את מה שחיפשת, אולי חיפוש יעזור.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
he_IL: מצוערים, אבל לא נמצאה התאמה. אפשר לנסות שוב עם מילות חיפוש שונות.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
he_IL: מוכן לפרסם את הרשומה הראשונה שלך? <a href="%1$s">התחל כאן</a>.

en: Nothing Found
he_IL: לא מצאתי כלום

en: Pages:
he_IL: :עמודים

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: להמשיך לקרוא <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Comments are closed.
he_IL: סגור לתגובות.

en: Newer Comments &rarr;
he_IL: תגובות חדשות יותר &larr;

en: &larr; Older Comments
he_IL: &rarr; תגובות ישנות יותר

en: Comment navigation
he_IL: ניווט בתגובות

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
he_IL[0]: מחשבה אחת על &ldquo;%2$s&rdquo;
he_IL[1]: %1$s מחשבות על &ldquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
he_IL: נראה שלא נמצא כלום במיקום הזה. אולי תנסו לחפש?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
he_IL: אופס. העמוד שביקשת אינו קיים.
