WordPress.com - Themes - Hew - en to gl_ES translation catalogue (44 entries)

en: Search Results for: %s
gl_ES: Resultados da procura de: %s

en: Archives
gl_ES: Arquivo

en: Archives: %s
gl_ES: Arquivos: %s

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
gl_ES: Estatus

[ctx: post format archive title]
en: Links
gl_ES: Ligazóns

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
gl_ES: Citas

[ctx: post format archive title]
en: Images
gl_ES: Imaxes

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
gl_ES: Galerías

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
gl_ES: j F Y

en: Day: %s
gl_ES: Día: %s

en: Month: %s
gl_ES: Mes: %s

en: Year: %s
gl_ES: Ano: %s

en: Author: %s
gl_ES: Autor/a: %s

en: Tag: %s
gl_ES: Etiqueta: %s

en: Post navigation
gl_ES: Navegación de artigos

en: Newer posts
gl_ES: Artigos máis recentes

en: Older posts
gl_ES: Artigos máis antigos

en: Posts navigation
gl_ES: Navegación de artigos

[ctx: post date]
en: Posted on %s
gl_ES: Publicado o %s

en: Your comment is awaiting moderation.
gl_ES: O teu comentario está á espera de moderación.

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
gl_ES: %1$s ás %2$s

en: %s <span class="says">says:</span>
gl_ES: %s <span class="says">di:</span>

en: Page %s
gl_ES: Páxina %s

en: Skip to content
gl_ES: Saltar ao contido

[ctx: Noto Serif font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported * by Droid Serif, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
gl_ES: aceso

[ctx: Open Sans font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported * by Source Sans Pro, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
gl_ES: activada

en: Primary Menu
gl_ES: Menú primario

en: Theme: %1$s by %2$s.
gl_ES: Tema: %1$s por %2$s.

en: Proudly powered by %s
gl_ES: Fornecido con orgullo por %s

en: All %s posts
gl_ES: Todos os artigos de %s

en: Edit
gl_ES: Editar

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
gl_ES: Parece que non atopamos o que estás a buscar. Quizais unha procura axude.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
gl_ES: Sentímolo, non hai nada que coincida cos termos de busca. Podes tentar de novo con palabras diferentes.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
gl_ES: Preparado/a para publicar o teu primeiro artigo? <a href="%1$s">Comeza aquí</a>.

en: Nothing Found
gl_ES: Non se atopou nada

en: Pages:
gl_ES: Páxinas:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
gl_ES: Seguir lendo <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
gl_ES: Os comentarios están pechados.

en: Newer Comments &rarr;
gl_ES: Comentarios máis recentes &rarr;

en: &larr; Older Comments
gl_ES: &larr; Comentarios máis antigos

en: Comment navigation
gl_ES: Navegación de comentarios

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
gl_ES[0]: Un comentario en &ldquo;%2$s&rdquo;
gl_ES[1]: %1$s comentarios en &ldquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
gl_ES: Parece que non hai nada nesa ubicacion ¿queres probar a buscar?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
gl_ES: Vaia! Non atopamos esa páxina.
