WordPress.com - Themes - Hew - en to ga_IE translation catalogue (53 entries)

en: Main Accent
ga_IE: Príomhbhéimniú

en: Search Results for: %s
ga_IE: Torthaí ar: %s

en: Archives
ga_IE: Cartlanna

en: Archives: %s
ga_IE: Cartlanna: %s

[ctx: post format archive title]
en: Chats
ga_IE: Comhráití

[ctx: post format archive title]
en: Audio
ga_IE: Fuaim

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
ga_IE: Scéilíní

[ctx: post format archive title]
en: Links
ga_IE: Naisc

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
ga_IE: Athfhriotail

[ctx: post format archive title]
en: Videos
ga_IE: Físeáin

[ctx: post format archive title]
en: Images
ga_IE: Íomhánna

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
ga_IE: j F, Y

en: Day: %s
ga_IE: Lá: %s

en: Month: %s
ga_IE: Mí: %s

en: Year: %s
ga_IE: Bliain: %s

en: Author: %s
ga_IE: Údar: %s

en: Tag: %s
ga_IE: Clib: %s

en: Category: %s
ga_IE: Rang: %s

en: Post navigation
ga_IE: Treoraíocht alt

en: Newer posts
ga_IE: Chun Tosaigh

en: Older posts
ga_IE: Chun Deiridh

en: Posts navigation
ga_IE: Treoraíocht alt

[ctx: post date]
en: Posted on %s
ga_IE: Arna fhoilsiú ar %s

en: Your comment is awaiting moderation.
ga_IE: Tá do fhreagra fós le ceadú.

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
ga_IE: %1$s ag %2$s

en: %s <span class="says">says:</span>
ga_IE: <span class="says">Arsa</span> %s:

en: Pingback:
ga_IE: Ping:

en: Page %s
ga_IE: Leathanach %s

en: Widgets
ga_IE: Giúirléidí

en: Skip to content
ga_IE: Beir go dtí an t-alt féin mé

en: Top Widget Area Four
ga_IE: Limistéar Giúirléidí Uachtarach a Ceathair

en: Top Widget Area Three
ga_IE: Limistéar Giúirléidí Uachtarach a Trí

en: Top Widget Area Two
ga_IE: Limistéar Giúirléidí Uachtarach a Dó

en: Top Widget Area One
ga_IE: Limistéar Giúirléidí Uachtarach a hAon

en: Social Menu
ga_IE: Roghchlár sóisialta

en: Primary Menu
ga_IE: Príomhroghchlár

en: Theme: %1$s by %2$s.
ga_IE: Téama: %1$s le %2$s.

en: Proudly powered by %s
ga_IE: Le cumhacht %s

en: All %s posts
ga_IE: Na %s alt uile

en: Edit
ga_IE: Eagar

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
ga_IE: Sén chaoi nár frítheadh an rud a bhí tú a iarraidh. B’fhéidir go gcuartófá é.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
ga_IE: Sén chaoi nár frítheadh na téarmaí a chuartaigh tú. D’fhéadfá focla eile a chuartú.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
ga_IE: bhFuil tú réidh le halt a fhoilsiú? <a href="%1$s">Féadfaidh tú tosaí anseo</a>.

en: Nothing Found
ga_IE: Gan Toradh

en: Pages:
ga_IE: Leathanaigh:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ga_IE: Tuilleadh <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
ga_IE: Freagraí dúnta.

en: Newer Comments &rarr;
ga_IE: Freagraí Nua &rarr;

en: &larr; Older Comments
ga_IE: &larr; Seanfhreagraí

en: Comment navigation
ga_IE: Treoraíocht freagartha

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
ga_IE[0]: Smaoineamh amháin ar “%2$s”
ga_IE[1]: %1$s smaoineamh ar “%2$s”
ga_IE[2]: %1$s smaoineamh ar “%2$s”
ga_IE[3]: %1$s smaoineamh ar “%2$s”
ga_IE[4]: %1$s smaoineamh ar “%2$s”

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
ga_IE: Sén chaoi nár fríothadh tada anseo. B’fhéidir go gcuartófá é?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ga_IE: Ab bu búna! Dheamhan fáil ar bith ar an leathanach sin.
