WordPress.com - Themes - Hew - en to fi translation catalogue (53 entries)

en: Search Results for: %s
fi: Hakutulokset kohteelle: %s

en: Archives
fi: Arkistot

en: Archives: %s
fi: Arkistot: %s

[ctx: post format archive title]
en: Chats
fi: Keskustelut

[ctx: post format archive title]
en: Audio
fi: Äänitiedostot

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
fi: Tilapäivitykset

[ctx: post format archive title]
en: Links
fi: Linkit

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
fi: Lainaukset

[ctx: post format archive title]
en: Videos
fi: Videot

[ctx: post format archive title]
en: Images
fi: Kuvat

[ctx: post format archive title]
en: Asides
fi: Sivuhuomautukset

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
fi: Galleriat

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
fi: j.n.Y

en: Day: %s
fi: Päivä: %s

en: Month: %s
fi: Kuukausi: %s

en: Year: %s
fi: Vuosi: %s

en: Author: %s
fi: Kirjoittaja: %s

en: Tag: %s
fi: Tagi: %s

en: Post navigation
fi: Artikkelien selaus

en: Newer posts
fi: Uudemmat artikkelit

en: Older posts
fi: Vanhemmat artikkelit

en: Posts navigation
fi: Artikkelien selaus

en: Your comment is awaiting moderation.
fi: Kommenttisi odottaa hyväksymistä.

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
fi: %1$s klo %2$s

en: %s <span class="says">says:</span>
fi: %s <span class="says">sanoo:</span>

en: Pingback:
fi: Paluuviite:

en: Page %s
fi: Sivu %s

en: Widgets
fi: Vimpaimet

en: Skip to content
fi: Siirry sisältöön

en: Top Widget Area One
fi: Ylävimpainalue yksi

en: Top Widget Area Two
fi: Ylävimpainalue kaksi

en: Top Widget Area Three
fi: Ylävimpainalue kolme

en: Top Widget Area Four
fi: Ylävimpainalue neljä

en: Social Menu
fi: Some-valikko

en: Primary Menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Theme: %1$s by %2$s.
fi: Teema: %1$s tekijä %2$s.

en: Proudly powered by %s
fi: Voimanlähteenä %s

en: A Semantic Personal Publishing Platform
fi: Merkityksellinen henkilökohtainen julkaisualusta

en: All %s posts
fi: Kaikki kirjoittajan %s artikkelit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fi: Emme valitettavasti löytäneet etsimääsi. Ehkä hakutoiminnosta on apua.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
fi: Pahoittelut mutta mitään ei löytynyt hakuehdoillasi. Kokeile uudelleen joillakin toisilla hakusanoilla.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
fi: Oletko valmis julkaisemaan ensimmäisen kirjoituksesi? <a href="%1$s">Aloita tästä</a>.

en: Nothing Found
fi: Mitään ei löytynyt

en: Pages:
fi: Sivut:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fi: Lue loppuun <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
fi: Kommentointi on suljettu.

en: Newer Comments &rarr;
fi: Uudemmat kommentit &rarr;

en: &larr; Older Comments
fi: &larr; Vanhemmat kommentit

en: Comment navigation
fi: Kommenttien selaus

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
fi[0]: Yksi kommentti artikkeliin &rdquo;%2$s&rdquo;
fi[1]: %1$s kommenttia artikkeliin &rdquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
fi: Näyttää siltä että täällä ei ole mitään. Kokeilepa hakua?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
fi: Ups! Tätä sivua ei löydy.
