WordPress.com - Themes - Hew - en to eo translation catalogue (52 entries)

en: Search Results for: %s
eo: Serĉrezultoj por: %s

en: Archives
eo: Arkivoj

en: Archives: %s
eo: Arkivoj: %s

[ctx: post format archive title]
en: Chats
eo: Babiloj

[ctx: post format archive title]
en: Audio
eo: Aŭdaĵoj

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
eo: Statoj

[ctx: post format archive title]
en: Links
eo: Ligiloj

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
eo: Citaĵoj

[ctx: post format archive title]
en: Videos
eo: Videoj

[ctx: post format archive title]
en: Images
eo: Bildoj

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
eo: Galerioj

[ctx: post format archive title]
en: Asides
eo: Mencioj

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
eo: j F Y

en: Day: %s
eo: Tago: %s

en: Month: %s
eo: Monato: %s

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
eo: J

en: Year: %s
eo: Jaro: %s

en: Author: %s
eo: Aŭtoro: %s

en: Tag: %s
eo: Etikedo: %s

en: Category: %s
eo: Kategorio: %s

en: Post navigation
eo: Navigado tra afiŝoj

en: Newer posts
eo: Pli novaj afiŝoj

en: Older posts
eo: Pli malnovaj afiŝoj

en: Posts navigation
eo: Navigado tra afiŝoj

[ctx: post date]
en: Posted on %s
eo: Afiŝita en %s

en: Your comment is awaiting moderation.
eo: Via komento atendas aprobon.

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
eo: %1$s je %2$s

en: %s <span class="says">says:</span>
eo: %s <span class="says">diras:</span>

en: Pingback:
eo: Resondado:

en: Page %s
eo: Paĝo %s

en: Widgets
eo: Kromprogrametoj

en: Skip to content
eo: Iri rekte al la enhavo

en: Social Menu
eo: Socia menuo

en: Primary Menu
eo: Ĉefa menuo

en: Theme: %1$s by %2$s.
eo: Etoso: %1$s de %2$s.

en: Proudly powered by %s
eo: Fiere kreata de %s

en: A Semantic Personal Publishing Platform
eo: Semantika ilo por persona publikigado

en: All %s posts
eo: Ĉiuj %s-afiŝoj

en: Edit
eo: Redakti

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
eo: Ŝajne ni ne havas kion vi serĉas. Eble uzu la serĉilon.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
eo: Bedaŭrinde, nenio kongruis kun viaj serĉaj kriterioj. Bonvolu provi denove, uzante malsamajn vortojn.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
eo: Ĉu vi pretas publigiki vian unuan afiŝon? <a href="%1$s">Startu ĉi tie</a>.

en: Nothing Found
eo: Nenio trovita

en: Pages:
eo: Paĝoj:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
eo: Legi plu <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
eo: Komentado estas fermita.

en: Newer Comments &rarr;
eo: Pli novaj komentoj &rarr;

en: &larr; Older Comments
eo: &larr; Pli malnovaj komentoj

en: Comment navigation
eo: Navigado tra komentoj

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
eo[0]: Penso pri &ldquo;%2$s&rdquo;
eo[1]: %1$s pensoj pri &ldquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
eo: Ŝajne nenio estis trovita je ĉi tiu loko. Ĉu eble provi serĉon?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
eo: Ne eblas trovi tiun paĝon.
