WordPress.com - Themes - Hew - en to el_GR translation catalogue (50 entries)

en: Main Accent
el_GR: Κύριο Χρώμα

note: Description of the plugin/theme
en: Hew is a personal blog theme with distinct identity and a splash of colour! It's all about sharing your thoughts and experiences, and connecting with your readers via prominently placed social media links.
el_GR: Το Hew είναι ένα Θέμα σχεδιασμένο για προσωπικά blogs. Με ιδιαίτερο χαρακτήρα και χρώματα, ιδανικό για να μοιράζεστε σκέψεις και εμπειρίες εύκολα και γρήγορα.

en: Search Results for: %s
el_GR: Αποτελέσματα για %s

en: Archives
el_GR: Αρχείο

en: Archives: %s
el_GR: Ιστορικό: %s

[ctx: post format archive title]
en: Chats
el_GR: Συνομιλίες

[ctx: post format archive title]
en: Audio
el_GR: Αρχεία ήχου

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
el_GR: Καταστάσεις

[ctx: post format archive title]
en: Links
el_GR: Σύνδεσμοι

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
el_GR: Ρήσεις

[ctx: post format archive title]
en: Videos
el_GR: Βίντεο

[ctx: post format archive title]
en: Images
el_GR: Εικόνες

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
el_GR: Συλλογές

[ctx: post format archive title]
en: Asides
el_GR: Εμπρόθετα άρθρα

en: Day: %s
el_GR: Ημέρα: %s

en: Month: %s
el_GR: Μήνας: %s

en: Year: %s
el_GR: Έτος: %s

en: Author: %s
el_GR: Συντάκτης: %s

en: Category: %s
el_GR: Κατηγορία: %s

en: Post navigation
el_GR: Πλοήγηση άρθρων

en: Newer posts
el_GR: Νεότερα άρθρα

en: Older posts
el_GR: Παλαιότερες αναρτήσεις

en: Posts navigation
el_GR: Πλοήγηση δημοσιεύσεων

[ctx: post date]
en: Posted on %s
el_GR: Δημοσιεύθηκε την %s

en: Your comment is awaiting moderation.
el_GR: Το σχόλιό σας θα ελεγχθεί πρώτα από συντονιστή.

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
el_GR: %1$s την %2$s

en: %s <span class="says">says:</span>
el_GR: Ο/Η %s <span class="says">λέει:</span>

en: Page %s
el_GR: Σελίδα %s

en: Widgets
el_GR: Μονάδες

en: Skip to content
el_GR: Μετάβαση στο περιεχόμενο

[ctx: Noto Serif font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported * by Droid Serif, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
el_GR: ενεργό

[ctx: Open Sans font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported * by Source Sans Pro, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
el_GR: ενεργό

en: Social Menu
el_GR: Μενού κοινωνικών δικτύων

en: Primary Menu
el_GR: Κύριο μενού

en: Theme: %1$s by %2$s.
el_GR: Θέμα: %1$s από %2$s.

en: Proudly powered by %s
el_GR: Κατασκευασμένο με %s

en: Edit
el_GR: Επεξεργασία

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
el_GR: Φαίνεται ότι δεν βρήκαμε αυτό που ζητούσατε. Αν θέλετε, δοκιμάστε την αναζήτηση.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
el_GR: Λυπάμαι, αλλά τίποτα δεν βρέθηκε που ταιριάζει στους όρους αναζήτησης. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά με άλλες λέξεις κλειδιά.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
el_GR: Έτοιμος να δημοσιεύσετε το πρώτο σας άρθρο; <a href="%1$s">Ξεκινήστε εδώ</a>

en: Nothing Found
el_GR: Δε βρέθηκε τίποτα

en: Pages:
el_GR: Σελίδες:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
el_GR: Συνέχεια ανάγνωσης <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
el_GR: Τα σχόλια είναι κλειστά.

en: Newer Comments &rarr;
el_GR: Νεότερα σχόλια &rarr;

en: &larr; Older Comments
el_GR: &larr; παλαιότερα σχόλια

en: Comment navigation
el_GR: Πλοήγηση σχολίων

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
el_GR[0]: Μια σκέψη σχετικά μέ το &ldquo;%2$s&rdquo;
el_GR[1]: %1$s σκέψεις σχετικά με το &ldquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
el_GR: Φαίνεται ότι δεν βρέθηκε τίποτα σε αυτή την τοποθεσία. Μήπως να δοκιμάζατε μια αναζήτηση;

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
el_GR: Ωπα! Αυτή η σελίδα δε βρέθηκε.
