WordPress.com - Themes - Hew - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: Search Results for: %s
ca: Resultats de la cerca per a: %s

en: Archives
ca: Arxius

en: Archives: %s
ca: Arxiu: %s

[ctx: post format archive title]
en: Chats
ca: Xats

[ctx: post format archive title]
en: Audio
ca: Àudio

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
ca: Estats

[ctx: post format archive title]
en: Links
ca: Enllaços

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
ca: Citacions

[ctx: post format archive title]
en: Videos
ca: Vídeos

[ctx: post format archive title]
en: Images
ca: Imatges

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
ca: Galeries

[ctx: post format archive title]
en: Asides
ca: Anotacions

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
ca: j \d\e F \d\e Y

en: Day: %s
ca: Dia: %s

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
ca: F \\d\\e Y

en: Month: %s
ca: Mes: %s

en: Year: %s
ca: Any: %s

en: Author: %s
ca: Autor: %s

en: Tag: %s
ca: Etiqueta: %s

en: Category: %s
ca: Categoria: %s

en: Post navigation
ca: Navegació per l'entrada

en: Newer posts
ca: Entrades més recents

en: Older posts
ca: Entrades antigues

en: Posts navigation
ca: Navegacio d'entrades

[ctx: post date]
en: Posted on %s
ca: Publicat el %s

en: Your comment is awaiting moderation.
ca: El comentari està esperant moderació.

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
ca: %1$s a les %2$s

en: %s <span class="says">says:</span>
ca: %s <span class="says">diu:</span>

en: Pingback:
ca: Retroenllaç:

en: Page %s
ca: Pàgina %s

en: Widgets
ca: Ginys

en: Skip to content
ca: Vés al contingut

[ctx: Noto Serif font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported * by Droid Serif, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
ca: activa

en: Social Menu
ca: Menú de xarxes socials

en: Primary Menu
ca: Menú principal

en: Theme: %1$s by %2$s.
ca: Tema: %1$s de %2$s.

en: Proudly powered by %s
ca: Gràcies al %s

en: All %s posts
ca: Totes %s les entrades

en: Edit
ca: Edita

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
ca: Sembla que no em trobat el que esteu cercant. Potser una cerca us ajudaria.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
ca: Res no coincideix amb els termes de cerca. Torneu-ho a provar amb algunes paraules claus diferents.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
ca: Preparats per a publicar la primera entrada? <a href="%s">Comenceu aquí</a>.

en: Nothing Found
ca: No s'ha trobat res

en: Pages:
ca: Pàgines:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ca: Continua llegint <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
ca: Els comentaris estan tancats.

en: Newer Comments &rarr;
ca: Comentaris més recents  &rarr;

en: &larr; Older Comments
ca: &larr; Comentaris anteriors

en: Comment navigation
ca: Navegació dels comentaris

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
ca[0]: Una resposta a &ldquo;%2$s&rdquo;
ca[1]: %1$s respostes a &ldquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
ca: Sembla que no s'ha trobat res aquí. Voleu intentar una cerca?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ca: Buf! Aquesta pàgina no es pot trobar.
