WordPress.com - Themes - Hew - en to az translation catalogue (55 entries)

en: Main Accent
az: Əsas Vurğu

en: Search Results for: %s
az:  %s üçün Axtarışın Nəticələri:

en: Archives
az: Arxivlər

en: Archives: %s
az: Arxivlər: %s

[ctx: post format archive title]
en: Chats
az: Canlı Söhbət

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
az: Status

[ctx: post format archive title]
en: Links
az: Bağlantı

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
az: Kvota

[ctx: post format archive title]
en: Videos
az: Video

[ctx: post format archive title]
en: Images
az: Təsvir

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
az: Qalereya

[ctx: post format archive title]
en: Asides
az: Yan sütun

en: Day: %s
az: Gün: %s

en: Month: %s
az: Ay: %s

en: Year: %s
az: İl: %s

en: Author: %s
az: Müəllif: %s

en: Tag: %s
az: Etiket: %s

en: Category: %s
az: Kateqoriya: %s

en: Post navigation
az: Yazı naviqasiyası

en: Newer posts
az: Yeni yazılar

en: Older posts
az: Daha köhnə yazılar

en: Posts navigation
az: Yazı naviqasiyası

en: Your comment is awaiting moderation.
az: Şərhiniz yoxlama gözləyir.

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
az: %1$s %2$s

en: %s <span class="says">says:</span>
az: %s <span class="says">dedi ki:</span>

en: Pingback:
az: Geri bildiriş:

en: Page %s
az: Səhifə %s

en: Widgets
az: Vidcetlər

en: Skip to content
az: Mühtəviyyata keç

[ctx: Noto Serif font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported * by Droid Serif, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
az: açıq

[ctx: Open Sans font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported * by Source Sans Pro, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
az: açıq

en: Top Widget Area Four
az: Yuxarı Vidcet Sahəsi Dörd

en: Top Widget Area Three
az: Yuxarı Vidcet Sahəsi Üç

en: Top Widget Area Two
az: Yuxarı Vidcet Sahəsi İki

en: Top Widget Area One
az: Yuxarı Vidcet Sahəsi Bir

en: Social Menu
az: Sosial menyu

en: Primary Menu
az: Əsas menyu

en: Theme: %1$s by %2$s.
az: Mövzu: %1$s tərəfindən %2$s.

en: Proudly powered by %s
az: %s qürurla təqdim edər

en: A Semantic Personal Publishing Platform
az: Müasir Fərdi Yayın Platforması

en: All %s posts
az: bütün %s  yazıları

en: Edit
az: Redaktə et

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
az: Axtardığınız səhifə tapılmadı. Bəlkə axtarış qutusu axtardığınızı tapmaqda sizə kömək edər.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
az: Bağışlayın, axtarış kriteriyalarınıza uyğun heç bir şey tapılmadı. Bəzi fərqli açar kəlmələrdən istifadə edərək təkrar yoxlayın.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
az: İlk yazınızı dərc etməyə hazırsınızmı? <a href="%1$s">Buradan başlayın</a>.

en: Nothing Found
az: Tapılmadı

en: Pages:
az: Səhifələr:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
az: Oxumağa davam et <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
az: Şərh üçün bağlıdır.

en: Newer Comments &rarr;
az: Yeni şərhlər &rarr;

en: &larr; Older Comments
az: &larr; Əski şərhlər

en: Comment navigation
az: Şərh naviqasiyası

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
az[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; üzərinə bir şərh
az[1]: &ldquo;%2$s&rdquo; üzərinə %1$s şərh

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
az: Deyəsən burada heç bir şey tapılmadı. Yüngülcə bir axtarışa nə deyirsiniz?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
az: Bağışlayın! Bu səhifə tapılmır.
