WordPress.com - Themes - Hew - en to af_ZA translation catalogue (50 entries)

en: Search Results for: %s
af_ZA: Soekresultate vir: %s

en: Archives
af_ZA: Argiewe

en: Archives: %s
af_ZA: Argiewe: %s

[ctx: post format archive title]
en: Chats
af_ZA: Klets

[ctx: post format archive title]
en: Audio
af_ZA: Oudio

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
af_ZA: Statusse

[ctx: post format archive title]
en: Links
af_ZA: Skakels

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
af_ZA: Aanhalings

[ctx: post format archive title]
en: Images
af_ZA: Fotos

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
af_ZA: Gallerye

[ctx: post format archive title]
en: Asides
af_ZA: Eenkant

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
af_ZA: j F Y

en: Day: %s
af_ZA: Dag: %s

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
af_ZA: M J

en: Month: %s
af_ZA: Maand: %s

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
af_ZA: J

en: Year: %s
af_ZA: Jaar: %s

en: Author: %s
af_ZA: Outeur: %s

en: Tag: %s
af_ZA: Etiket: %s

en: Category: %s
af_ZA: Kategorie: %s

en: Post navigation
af_ZA: Artikelnavigasie

en: Newer posts
af_ZA: Nuuter artikels

en: Older posts
af_ZA: Ouer artikels

en: Posts navigation
af_ZA: Navigasie van bydraes

en: Your comment is awaiting moderation.
af_ZA: Jou kommentaar word gemodereer.

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
af_ZA: %1$s om %2$s

en: %s <span class="says">says:</span>
af_ZA: %s <span class="says">sê:</span>

en: Pingback:
af_ZA: Terugklingel:

en: Page %s
af_ZA: Blad %s

en: Skip to content
af_ZA: Slaan oor na inhoud

[ctx: Open Sans font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported * by Source Sans Pro, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
af_ZA: aan

en: Primary Menu
af_ZA: Primêre Keuselys

en: Theme: %1$s by %2$s.
af_ZA: Ontwerp: %1$s deur %2$s.

en: Proudly powered by %s
af_ZA: Trots aangedryf deur %s

en: A Semantic Personal Publishing Platform
af_ZA: 'n Semantiese, Persoonlike Publikasieplatvorm

en: All %s posts
af_ZA: Alle %s artikels

en: Edit
af_ZA: Wysig

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
af_ZA: Dit lyk nie of ons kan vind waarna jy op soek is nie. Dalk sal dit help om die soekfunksie te gebruik.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
af_ZA: Jammer, maar niks stem ooreen met jou soekterme nie. Probeer asseblief weer met ander sleutelwoorde.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
af_ZA: Is jy gereed om jou eerste artikel te publiseer? <a href="%1$s">Begin hier</a>.

en: Nothing Found
af_ZA: Geen Bevingdings

en: Pages:
af_ZA: Blaaie:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
af_ZA: Lees voort <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
af_ZA: Kommentaar is gesluit.

en: Newer Comments &rarr;
af_ZA: Nuwer kommentaar &rarr;

en: &larr; Older Comments
af_ZA: &larr; Ouer kommentaar

en: Comment navigation
af_ZA: Kommentaarnavigasie

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
af_ZA[0]: Een gedagte oor &ldquo;%2$s&rdquo;
af_ZA[1]: %1$s gedagtes oor &ldquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
af_ZA: Dit lyk nie of enigiets hier gevind is nie. Probeer dalk om te soek?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
af_ZA: Oeps! Daardie blad kan nie gevind word nie.
